Metrop hnojiva, Postbus 169, 3400AD IJsselstein, Netherlands.
Jazyk:    Metrop fertilizers

 

Metrop

 

 

Metrop

Metrop Hnojivo MR1 npk 10-40-20.


Funkce: Dusík a fosfor jsou důležitou součástí pro vývoj rostliny hlavně v ranných vegetativních fázích růstu. Deficit fosforu negativně ovlivňuje rozvoj korenového systému, vitalitu rostliny a odráží se i na menší úrode.

 

Pri pěstování plodin v půdách, které jsou chudé na živiny nebo v místech, kde je velká vlhkost, tak presně tam je vhodné velmi brzy aplikovat ke korenům zálivku Metrop Hnojivo MR1.

 

Metrop Hnojivo MR1 10-40-20 zásobuje rostlinu magnésiem, kterého bývá nedostatek pri pěstování rostlin na světlých místech a v prosolených půdách. Magnésium společně s ostatními mikroživinami je důležité pro tvorbu chlorofylu a proteinové syntézy.

 

Popis: Plněrozpustné hnojivo ve vodě obsahující NPK, magnésium a chelátové stopové prvky.

 

SCHEDULE

 

Použití: Nádobu na zálivku naplňte polovinou požadovaného množství vody. Protrepejte.Odměrte požadované množství Metrop Hnojivo MR1 10-40-20 a pridejte do nádoby, aby se hnojivo rádně promíchalo. Nyní dolijte druhou polovinu požadovaného množství vody. Zálivka je pripravena k aplikaci.

Redění hnojivo: Doporučené množství vody je 500 – 1500 litrů.

 

Nádobu s hnojivem vždy pred otevrením protrepejte.

 

Hnojivo se používá společně s hnojivem MR2.

 

Doporučené používání:

SCHEDULESnášenlivost s jinými produkty: Metrop Hnojivo MR1 10-40-20 je možné kombinovat s většinou pesticidů (pozor ne se všemi), rosltinnými stimulátory a mikroživinami s prihlédnutím na jejich fyzikální vlastnosti a biologické dopady na plodinu. Metrop Hnojivo ale nenese žádnou zodpovědnost za ztráty a zničení plodiny nebo úrody, protože ne všechny pesticidy byly otestovány a účinnost jejich kombinace záleží také na mnoha faktorech. (objem a teplota vody, vitalita rostliny, počasí).

Podmínky skladování: Metrop Hnojivo MR1 10-40-20 skladujte v suchu a pri teplotách mezi 5-40°C. Hnojivo není horlavé ani výbušné. Používejte ochranné brýle a rukavice, jakmile zacházíte s tímto koncentrátem.


Balení: Metrop Hnojivo MR1 10-40-20 je k dostaní v 1, 5 a 10 litrových HDPE plasotvých nádobách of 0.25, 1L, 5L, 10L capacity. Nádoby jsou uzavreny TE závěry. Je také možnost objednat 200 l nebo 1000 l.