Metrop hnojiva, Postbus 169, 3400AD IJsselstein, Netherlands.
Jazyk:    Metrop fertilizers

 

Metrop

 

 

metrop

Metrop MR2, biominerální hnojivo pro kvet.

 

U Metrop Hydroponic MR2 biominerální hnojivo pro kvet je pomer N-P-K a množství stopových prvku nastaveno na maximální výnos rostlin.
Základní látky pro Metrop MR2 biominerální hnojivo pro kvet jsou obzvlášte cisté, címž se zvýší podíly N-P-K, aniž by docházelo k poškození rostlin.

 

Díky kvalite techto látek nedochází k usazeninám aniv nádobách, ani v zavlažovacím systému. Po rozpuštení ve vode zustává hodnota EC konstantní.

 

Zároven i pridané stopové prvky jsou ve vyšší koncentraci a ve velmi cisté forme, címž fotosyntéza rostlin probíhá lépe a rychleji, což se príznive projeví na kvalite konecného produktu.

Metrop MR2 biologicke hnojivo pro kvet je vysoce kvalitní rostlinný extrakt obsahující všechny makro a mikro složky potrebné pro zdravý vývoj kvetu v jakémkoliv pestebním mediu.

 

 

. Urceno k optimálnímu rozvoji kvetu;
. Zajištuje dostatecný prísun dusíku (dovršení rustu vrcholu);
. Zajištuje dostatecný prísun fosforu (rozvoj korenu);
. Zajištuje dostatecný prísun horcíku (optimální prubeh fotosyntézy a syntézy proteinu);
. Neobsahuje škodlivá barviva, není redené vodou. Skládá se pouze z nejcistších materiálu a proto
  udržujte .nízkou hodnotu EC;

 

Neobsahuje težké kovy.

Skladujte mimo dosah detí.

 

Použití: Od tretího až ctvrtého týdne kvetu. V závislosti na velikosti kvetu zvyšujte plynule koncentraci. Poslední týden proplachujte dle potreby.
Při pestování na zemních substrátech bohatých na živiny používejte roztok jednou až trikrát týdne. V prípade hydroponie používejte denne. Kontrolujte hodnotu EC. Neprehnojte!

Skladujte na temném míste, uchovejte pred mrazem.
Při zasažení ocí vypláchnete ihned vodou.

Pred použitím protrepte!

 

Metrop MR2 hnojivo pro kvet je biologicke.

 

 

 

HNOJIVO-ES, složitá suspenze NPK hnojiva 10-20-40 se stopovými prvky:

skupni dušik (N) 10.00% - dusičnanový dusík (N) 9.33% - amonného dusíku (N) 0.67% - fosfati (P) rozpustné ve vodĕ 20.00% - kalij (K) rozpustné ve vodĕ 40.00% - Magnesijev (Mg) rozpustné ve vodĕ 1.50% - železo (Fe) rozpustné ve vodĕ, chelatační činidlo EDTA 0.175% - mangan (Mn) rozpustné ve vodĕ, chelatační činidlo EDTA 0.088% - baker (Cu) rozpustné ve vodĕ, chelatační činidlo EDTA 0.088% - cink (Zn) rozpustné ve vodĕ, chelatační činidlo EDTA 0.088% - bor (B) rozpustné ve vodĕ 0.035% - kobalt (Co) rozpustné ve vodĕ, chelatační činidlo EDTA 0.0011% - molibden (Mo) rozpustné ve vodĕ 0.0012%.

 Copyright Metrop hnojiva 2001