Metrop hnojiva, Postbus 169, 3400AD IJsselstein, Netherlands.
Jazyk:    Metrop fertilizers

potatoes fertilizer


flower fertilizer


oranges fertilizer


koncentrovaný kapalný hnojivo

Vítejte na stránkách společnosti Metrop

Metrop je specializovaný výrobce hnojiv pro zemědělství, zahradnictví i pro domácí pěstitele.

Díky několikaleté práci a důkladnému testování se náš přístup k rostlinám stal naprosto odlišným od ostatních výrobců. Myslíme si, že je třeba všechny živiny rostlině předložit tak, aby je mohla vstřebávat pokud možno stále během růstové i květové fáze.

Naše produkty jsou vyvíjeny a stále zlepšovány díky analýze látek odebraných testovaných rostlin každé dva týdny.

Při výzkumu naší práce  spolupracujeme se dvěma laboratořemi, z nichž obě mají svou výrobu hnojiv. Jedna se specializuje na vysoce koncentrovaná hnojiva a ta druhá laboratoř je zaměřena na různé stimulátory.

Díky našemu zaměření a faktu, že používáme jiné zdroje pro naše produkty, můžeme dosáhnout mnohem větších rozdílů hodnot N-P-K. Výsledkem je pak lepší a větší výnos.

Neděláme žádné ústupky od kvality a tudíž naše produkty neobsahují kadmium a další těžké kovy. To znamená zdravější a lépe chutnající koncový produkt.

 

Organizace

Produkty Metrop jsou vysoce koncentrované, a tudíž je potřeba méně místa na skladovaní. Díky tomu může snadněji zásobovat i malé distributory. V Nizozemí obdržíte Vaší zásilku do 48 hodin, po Evropě do 72 hodin.

S našimi distributory pracujeme ve velmi úzkém kontaktu.

S malou a efektivně pracující společnosti jsme vždy blízko k pěstiteli či obchodu a zákazníci vždy vědí, co je na trhu hnojiv nového.

Agrotechniek Metrop je jediný výrobce hnojiv, který sebejistě nabízí svým klientům zákaznický Helpdesk. Pokud máte nějaké otázky neváhejte nás prosím kontaktovat.

helpdesk@metrop.nl

 

Naše filozofie

Je překvapující pokud se zamyslíte nad podstatou hydroponie. Mnozí dodavatelé nabízejí různá hnojiva pro pěstování v kokosových substrátech, do hlíny, na hydroponii, různé spóry, missing-links, bakterie, tablety (které se ne vždy dobře rozpouští) a spoustu dalších. Předstírají obrovské zkušenosti a překypují znalostmi, avšak jejich znalosti jsou pouze znalostmi někoho jiného a jejich fotografie jsou také vždy fotografiemi rostlin jiných, nadanějších pěstitelů.

Většina z těchto produktů je nesmysl a mají pouze jediný cíl:
Nacpat si kapsy penězi pěstitelů i majitelů obhodů.

Agrotechniek Metrop rozhodně tímto způsobem nepracuje.

Zkusme nyní rozebrat jeden z populárních mýtů:

* Pokud pěstuji rockwoolu, musím, použít jiné hnojivo než te, kdo pěstuje v půdním substrátu.

* Špatně!

* Rostlina pěstovaná v rockwoolu nepotřebuje jiné prvky než ta, která roste v hlíně. Potřebuje pouze více některých prvků, které jsou obsaženy v hlíně, ale nikoli v rockwoolu.

 

Jedinou věc, kterou musí pěstitel udělat je přizpůsobit dávkování použitému pěstebnímu médiu. Všechny tyto missing-links, spóry a vitamíny jsou již obsaženy vm základním hnojivu.

Proto můžeme prohlásit, že naše produkty skutečně mají vše pro maximální výnos a vůbec pro zdárný život rostliny.

 

 

 

metrop


Copyright Metrop 2005